• pl
    de
    gb
  • E-ail : info@agroturystykaforteca.eu    |    Telefon : 74 832 30 08, 783 964 000

Oprócz pola namiotowego oferujemy również naszym gościom możliwość pobytu w wielu miejscach noclegowych.

Dysponujemy 8 pokoi gościnnych. Na I piętrze mamy do dyspozycji dwa przestronne pokoje rodzinne, a na parterze pokoje dwu i trzyosobowe oraz jeden jednoosobowy. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, istnieje możliwość przygotowania kawy/herbaty. Pokoje na parterze posiadają taras z widokiem na Karkonosze. Samochód można zaparkować tuż przy budynku. Jeśli parking jest zajęty, miejsce jest oddalone o 100 m.

Wynajmujemy również 4 domki drewniane na maks. 4 os. Samochód można zaparkować przy obiekcie. Obok lub naprzeciwko domku drewniane może być dodatkowy namiot. Domki znajdują się bezpośrednio nad brzegiem naszego małego jeziora. W domkach drewnianych można gotować, ale nie ma łazienki. Można w tym celu udać się do centralnego budynku sanitarnego.

Wynajmujemy dwa ładne domki „comfi” (24m2) w pięknym miejscu na kempingu, które zostały zainstalowane w 2018 roku. Te 4-osobowe domki są w pełni umeblowane z kuchnią, łazienką i dwiema sypialniami, częścią wypoczynkową i przestronnym tarasem . Wszystkie niezbędne udogodnienia są dostępne na relaksujący pobyt. Domki położone są z widokiem na Góry Sowie. Samochód można zaparkować na pobliskim parkingu.

Wynajmujemy również dwa luksusowe domki „Royal”. Te domki 34m2 posiadają duży taras z pięknym widokiem na nasze jezioro i masyw Ślęży za nim. Domki są w pełni wyposażone, z przestronną kuchnią i nowoczesną łazienką oraz dwiema dużymi sypialniami. Jest klimatyzacja do dyspozycji. Idealny na super wakacje!

 

 

Scroll to Top
Like us @ FacebookTripAdvisorGoogle reviews